PA6SHB
Home Home
Deelnemers Deelnemers
Deelnemerskaart Deelnemerskaart
Verbindingen Verbindingen
qsl kaarten qsl kaarten
Solderen Solderen
Foto's Foto's
JotaLog JotaLog

Deelnemers JOTA

List of dutch participants in the Jamboree on the Air.
Nederlandse deelnemerslijst Jamboree on the Air.

Belangrijke tip voor Nederlandse scouting groepen: Je kunt je groep inschrijven via het SOL systeem. Let bij het inschrijven op het invoeren van de juiste locator van het clubhuis. Zoek de locator terug in onderstaande lijst of op de locator-map. Zorg ook dat de juiste coordinaten bekend zijn voor de A0-kaart.

Schijf je groep niet alleen in bij Scouting Nederland, maar ook bij de WOSM. Daar kun je tevens een JID code krijgen voor de JAMPUZ.

Sorteer op [org. nummer][callsign][Naam]

Nr Org# Groep QTH (Plaats) Rajon callsign JOTA JOTI locator
1817 Elfregi Zaanstreek Zaandam A PA0JNH 2017 JO22JL
1523 Dr Albert Schweitzer Eindhoven L PA0M 2017 2017 JO21QL
1728 Peerke Donders Tilburg K PA1ASP 2017 2017 JO21NN
2105 Impeesa Amersfoort D PA1EDL 2017 2017 JO22QD
2297 Mr van Daalgroep Boskoop C PA1FJ 2017 2017 JO22HB
2504 Made Made K PA1FM 2017 2017 JO21JQ
1543 Burg. Herman Witte groep Eindhoven L PA1LEO 2017 2017 JO21RL
1671 Zwalaho Lage Zwaluwe K PA1UN 2017 2017 JO21IQ
2040 van Naeltwijck Capelle aan den IJssel G PA2CMW 2017 2017 JO21GW
1383 St Willibrordus Brunssum M PA39H 2017 2017 JO20XW
2090 Taize Groep Schiedam-Kethel Schiedam G PA3AFG 2017 2017 JO21EW
1762 Anna Paulowna Anna Paulowna A PA3AGT 2017 2017 JO22KU
1931 Dr Ariens-Ingridgroep Hengelo (O) F PA3AI 2017 2017 JO32JG
1059 Johan van den Kornputgroep Steenwijk B PA3AKK 2017 2017 JO32BT
1996 Vaandrig Lengton Groep Zwolle F PA3DAT 2017 2017 JO32BM
1483 Petrus en Paulus Bergen op Zoom J PA3DWE 2017 2017 JO21DL
1954 Margaretha Sinclair Denekamp F PA3ESO 2017 2017 JO32MI
1589 Rijpelberg Helmond L PA3FFK 2017 2017 JO21UL
1949 Nanne Zwiep Enschede F PA3FGQ 2017 JO32KE
1536 Pres. F.D. Roosevelt Eindhoven L PA3FTB 2017 2017 JO21SK
1542 Wielewaal Eindhoven L PA3GCJ 2017 2017 JO21RL
2139 Nico Steenbeekgroep IJsselstein D PA3GNC 2017 2017 JO22MA
1808 IJmondtrekkers IJmuiden A PA3GPA 2017 2017 JO22HK
1756 Abel Tasmangroep Julianadorp A PA3RGH 2017 2016 JO22IV
1768 Dirk Duyvel Alkmaar A PA3WEG 2017 2017 JO22JP
1634 St Adrianusgroep Hilvarenbeek K PA4AGO 2017 2017 JO21NL
1107 St Bernulphus Oosterbeek I PA4H 2017 JO21VX
1168 Hannie Schaft Groep Almere E PA4WK 2017 2017 JO22OJ
1631 Boxtel Boxtel K PA5BOX 2017 2017 JO21PO
1066 de Granaet Dokkum B PA5BUK 2017 2017 JO23XH
1291 Aalten Aalten I PA5OAN 2017 2017 JO31HW
1296 St Bernardusgroep Lichtenvoorde I PA5SKY 2017 2017 JO32HA
2556 Plusscouts PA3EFR JOTA Groep De Wilp PA60JOTA 2017 JO33DC
1660 Pastoor Simonsgroep Loon op Zand K PA6PSG 2017 2017 JO21MO
2045 Impeesa Rotterdam G PA6R 2017 2017 JO21GW
1501 Haagse Beemden (SHB) Breda K PA6SHB 2017 2016 JO21IO
1512 St Joris Breda K PA6SJB 2017 2017 JO21IP
2402 Scojesa Sassenheim C PA6SJS 2017 2017 JO22GF
1668 Laurentius Dongen K PA70SLD 2017 2017 JO21KO
1737 Uotha Uden N PA70UOTHA 2017 2016 JO21TP
1933 Bataven Ludger Hengelo (O) F PA80BALU 2017 2017 JO32JF
1912 Pres. Steyn Diepenveen I PA90PS 2017 JO32BG
1363 Voerendaal Voerendaal M PA9FT 2017 2017 JO20XV
1769 St Laurentius Alkmaar A PA9HS 2017 2017 JO22JO
2312 Jorisgroep Oudewater Oudewater D PA9T 2017 2017 JO22KA
1806 Don Bosco Uitgeest A PB0MV 2017 2017 JO22IM
1352 Amicus Heerlen M PB1HF 2017 2017 JO20XV
1921 de Vundelaar Twello I PC1MH 2017 2017 JO32BF
1720 Lord Baden-Powell Tilburg K PD0MVZ 2017 JO21NN
1545 Rudyard Kipling Nuenen L PD1APK 2017 2017 JO21TL
1058 Mensinghe Roden Roden B PD1ET 2017 2017 JO33FD
2114 Ernst van Kempengroep Baarn D PD2ODR 2017 2017 JO22PF
1180 Zona Warnsveld I PD3HI 2017 2017 JO32DD
1815 Krommenie Krommenie A PD5HFK 2017 2016 J022IM
2344 Polanen Monster G PD65POL 2017 2017 JO22CA
1767 de Geuzen Alkmaar A PD6GEUS 2017 JO22IP
1809 Limmen Limmen A PE0JXA 2017 2017 JO22IN
1978 Oosterhof-Niej Begin Rijssen F PE0R 2017 2017 JO32GG
1299 van Starckenrodegroep Winterswijk I PE1ASL 2017 2017 JO31IX
1181 Karel Doorman Groep Zutphen I PE1BBG 2017 2017 JO32CD
2132 Batenstein Vianen (U) D PE1FYH 2017 JO21NX
1780 Rurik Heiloo A PE1LSV 2017 2017 JO22IO
1432 St Hubertus Roermond M PE1NYZ 2017 2017 JO21XE
1774 St Jacobusgroep Akersloot A PE1PAB 2017 2017 JO22IN
1159 Ascanen Groep Lelystad E PE1RBR 2017 2017 JO22RN
1124 Ugchelse Woudlopers Ugchelen I PE2CJ 2017 2017 JO22XE
2339 Honselersdijk Honselersdijk G PE2MB 2017 2017 JO22CA
1939 St Patrick / Jeanne d'Arc Hengelo (O) F PE55JP 2017 2017 JO32JG
3097 Burg. Welschen Meerhoven Eindhoven L PE6SBW 2017 2017 JO21RK
1891 Argonauten Hilversum E PE7M 2017 2017 JO22OE
2089 BvH Schiedam G PE7OPI 2017 2017 JO21EW
2145 Jan Campertgroep Tienhoven (U) D PG6JC 2017 2015 JO22MD
1777 Angela Heerhugowaard A PH1CP 2017 2017 JO22KP
1580 St Bonifaasgroep Rijen K PH7GIS 2017 2017 JO21KO
1297 Pakawevers-groep Neede I PI4AJS 2017 2014 JO32HD
2289 Thomas Estill Schoch de Ravallet Dordrecht H PI4DEC 2017 2017 JO21IT
1811 Assendelft Assendelft A PI4RSA 2017 2017 J022IL
1581 Bolster groep Riel K PI4SBR 2017 2017 JO21MM
2265 Puttershoek Puttershoek D PI4VHW 2017 JO21GT
2270 Hellevoetsluis Hellevoetsluis G PI4ZHE 2017 2017 JO21BT
2216 Canisiusgroep Kloosterzande J PI4ZVL 2017 JO21AI
1075 Andromeda Franeker B 2017 JO23SE
1378 de Stutters Hoensbroek M 2017 JO20WW
1848 Rijnlandgroep Zwanenburg C 2017 JO22IJ

(Nog) Niet aangemeld:

Nr Org# Groep QTH (Plaats) Rajon callsign JOTA JOTI locator
2519 Pooh-stam Arnhem M ON1JOTA 2013 JO21WW
2147 Marsua Maarssen D PA0AA 2015 2015 JO22MC
1050 St Pancratius/Maria Immaculata Erica B PA0ABE 2016 2016 JO32LR
1577 Alphen Alphen (NB) K PA0GOR 2016 2016 JO21LL !
1455 St Job Leuken-Weert Weert M PA0HMV 2016 2016 JO21UG
1515 St Martinus Breda-West Breda K PA0HWB 2016 2016 JO21IN
1489 Jeanne d'Arc Halsteren Halsteren J PA0RPA 2016 2016 JO21DM
1606 St Martinus Zaltbommel N PA0SKP 2015 2015 JO21OT !
1819 de Watergeuzen Zaandam A PA0ZWV 2016 2016 J022JL !
1199 Jhr Schimmelpennick Rhenen D PA12JSG 2016 2016 JO21SX
2077 Albrandswaard Poortugaal G PA14ABW 2014 2014 JO21EU
2071 Hoogvliet Hoogvliet Rotterdam G PA15HAC 2015 2015 JO21EU
2070 Ooievaarsgroep Heerjansdam G PA1AW 2016 2016 JO21GU
2254 A 15 Hardinxveld-Giessendam H PA1BP 2015 2015 JO21KT
1625 Were-di Veldhoven L PA1BP 2016 2016 JO21QJ
1558 St Jansgroep Sprundel Rucphen J PA1CR 2016 2016 JO21GM
2591 Waterland Monnickendam C PA1FR 2014 2014 JO22ML
2198 Berdenis van Berlekomgroep Middelburg J PA1FZH 2013 JO11TM
1182 Scoutinggroep Sint Joris Gorssel I PA1H 2014 2014 JO32CD
1381 Schinnen Schinnen M PA1JPS 2014 2014 JO20WW
1183 Jan van Riebeeck Eefde I PA1K 2016 2016 JO32CD
1718 St Willibrord Goirle K PA1LIO 2015 2014 JO21MM
1038 St George Assen B PA1MHF 2016 2016 JO32GX
1042 de Zwervers Assen B PA1MHF 2016 2016 JO32GX
1532 Livingstone Eindhoven L PA1PTP 2016 2016 JO21RL
1044 Beyloo ter Horst Beilen B PA2RU 2016 2015 JO32FU !
2544 de Linde Peperga B PA2WRD 2016 JO32AU
1941 Long Tom Markelo F PA3ABR 2016 2016 JO32GF
2317 St Victor Waddinxveen H PA3ALF 2016 2015 JO22HB
1116 Tapawingo Eerbeek I PA3ASW 2016 2016 JO32AC
1120 Velpsche Woudloopers en de Olmen Velp (Gld) I PA3BAS 2014 2014 JO22XA
1189 Langenberg-Ede Ede D PA3BQC 2014 2013 JO22UA
1789 die Robben Wieringerwerf A PA3BVY 2016 2016 JO22MU
1752 Jutters Willemsoord Den Helder A PA3CPI 2016 JO22JW
1751 de Jutters-Rainiero Den Helder A PA3CPI 2015 2015 JO22IW !
1714 Zevenbergen Zevenbergen J PA3DEW 2016 2016 JO21HP
1638 Oisterwijk Oisterwijk K PA3DVI 2016 2016 JO21ON
1725 Rey de Carle Tilburg K PA3E 2016 2016 JO21MO
1201 Willaergroep Scherpenzeel (Gld) D PA3EFR 2016 JO22RB
1956 Teylersgroep Losser F PA3EMR 2016 2016 JO32MG
1656 Dr Akkermansgroep Drunen K PA3EWC 2016 JO21NQ
1531 Hopman Latour Groep Eindhoven L PA3EWG 2016 2016 JO21RK
1530 Pere Kersten Stratum Eindhoven L PA3FAT 2016 2016 JO21RK !
1753 Minerva Den Helder A PA3FLW 2016 2016 JO22JW
1549 Margaretha Sinclair Son en Breugel L PA3FUS 2015 JO21SM
1165 Kiliaen van Rensselaer I Nijkerk E PA3FYE 2015 2015 JO22RG
1163 Nijkerk Nijkerk E PA3FYG 2016 2016 JO22RF
1534 St Rafael Eindhoven L PA3GCJ 2013 2013 JO21RK
2295 Panoord Zwijndrecht H PA3GDG 2016 2016 JO21HT
1936 Hendrik Hudson Hengelo (O) F PA3GQL 2016 2015 JO32JG
2109 Soekwa Hoogland D PA3GQS 2016 2016 J022QE
2342 Maasland Maasland G PA3GXL 2016 2016 JO21DW
1065 de Brimzen Buitenpost B PA3HDM 2016 2016 JO33BG
2231 Hertog van Beijeren-Gosaha Goes J PA3HFJ 2016 2016 JO11WM
2076 Jhr. Beelaerts van Blokland Barendrecht G PA3HHT 2015 2015 JO21GU
1437 Maria Goretti - Pey Echt M PA3I 2016 2016 JO21WC
1786 Titus Brandsma Medemblik A PA3RT 2016 JO22NS
1586 Beek en Donk Beek en Donk L PA3RVG 2016 2016 JO21TM
1659 Martin Luther King Kaatsheuvel K PA3WSK 2016 2016 JO21MP
9286 St Walrick Scoutingkampeerterrein Overasselt N PA40LAB 2016 2016 JO21VS
2004 Hanzeluiden Kampen F PA4NNX 2015 2014 JO22WN
1387 St Monulphusgroep Berg en Terblijt M PA4UL 2016 2016 JO20VU !
2154 Dr. A.E. Hermansgroep Driebergen-Rijsenburg D PA4Z 2016 2015 JO22PB
1799 Luchtscouts Vliegveld Lelystad Lelystad E PA5ROB 2016 2016 JO22RM
2085 Marnix van Sint Aldegonde Vlaardingen G PA5SIX 2016 2016 JO21DW
1359 St Tarcisius Landgraaf M PA5YL 2015 JO30AV
2399 Bosgeest Noordwijkerhout C PA6BOS 2016 2016 JO22FG
2588 Graaf van Gelre Geldermalsen H PA6GVG 2016 2016 JO21PV
2191 Schonauwen Houten D PA6HTN 2015 2015 JO22NA
2442 Hoeve Ypenburggroep Rijswijk (ZH) G PA6HYG 2016 2016 JO22DA
2443 de Jaguars Rijswijk (ZH) G PA6JAG 2016 JO22DB
1739 Veghel - Landelijk Station Veghel N PA6JAM 2016 2016 JO21SP !
2333 John McCormickgroep Zoetermeer G PA6JMC 2016 2016 JO22GB
2411 de Rimboejagers 's-Gravenhage G PA6OCK 2016 2015 JO22CB
2120 Rover Crofts Groep Bilthoven D PA6RCG 2016 2016 JO22OD
1948 Vaandrig Leppink Groep Enschede F PA6VLG 2016 2015 JO32KE
2143 Willem-Alexander Harmelen D PA6WA 2016 2016 JO22LB
2067 Charlois (Margrietengroep) Rotterdam G PA70SCR 2016 JO21FV
1436 St Jorisgroep Maasniel Roermond M PA70SSJM 2016 2015 JO31AE
2091 Franciscus Lodewijkgroep Schiedam G PA7FL 2016 2016 JO21EV
2472 Jambowa Bolsward B PA7ROB 2016 2016 JO23SB
1951 't Geuzennest Enschede F PA90GEUS 2014 JO32KF
1231 Don Bosco Mook Mook N PB0AEZ 2013 JO21WS
1599 Bernadette Den Dungen N PB2RVS 2015 2015 JO21QQ
2487 Stratum Eindhoven L PB7PH 2016 2016 JO21RJ
1334 Nieuwe Pekela Nieuwe Pekela B PC1CP 2013 JO33LB
1915 Achille Ratti Heeten I PC1MH 2013 2013 JO32DH
1085 Litjo Wolvega e.o. Wolvega B PC1MK 2014 JO32AV !
1567 Neil Armstrong Geldrop L PC5D 2016 2016 JO21SK
1079 van Maasdijk Oranjewoud B PC5E 2016 2016 JO22XW !
1051 Hunze-Hikers Exloo B PD0NBE 2016 2016 JO32KV
1772 Victorie Heiloo A PD0NQD 2013 JO22I0
2327 Willem de Zwijger Delft G PD0OPC 2016 2016 JO22EA
1179 David G Alford Vorden I PD1BCL 2016 2016 JO32DC
1976 Reggegroep Nijverdal F PD1JSH 2016 2016 JO32FI
1987 Stanley Heemserveen F PD1PJ 2016 JO32HN
1520 Regio Scouting Eindhoven Eindhoven L PD1RJV 2013 JO21RK
1430 Elsloo Elsloo (L) M PD2FRE 2014 2014 JO20VW
2153 Thorheimgroep Doorn Doorn D PD3FZQ 2016 2016 JO22QB
1347 St Jan Baptist (Scouting Heerlen) Heerlen M PD4FMJ 2016 2016 JO20XV
1421 Munstergeleen Munstergeleen M PD4RA 2016 2016 JO20WX
2348 Poeldijk Poeldijk G PD70TAK 2015 JO22CA !
1192 Tarcisius Ede D PE0AVS 2015 2015 JO22UB
1926 Twickel Borne Ambt Delden F PE0DHM 2016 2016 JO32IG
2167 Peka 18 Utrecht D PE18KA 2016 2015 JO22MC
1945 Han Jordaan Haaksbergen F PE1AST 2016 2016 JO32ID
2540 Renatum 57 Zwolle E PE1AZZ 2016 2016 JO32BM
1336 Guy de Fontgalland Ter Apel B PE1BBY 2016 2016 JO32MV
1813 St Koog-Zaandijk Koog aan de Zaan A PE1FWC 2016 2016 JO22JK
1879 Erica Bussum E PE1GDP 2016 2016 JO22NG
1353 Vrank Heerlen M PE1IIG 2014 2014 JO20XV
2375 van Wassenaer van Obdam Wassenaar C PE1KFC 2016 2016 JO22ED
1763 Dirck Rembrantsz Groep Nieuwe Niedorp A PE1KUC 2016 2016 JO22KR
1137 Marca Appoldro Apeldoorn I PE1MEW 2016 2016 JO32AF !
1703 Oudenbosch Oudenbosch J PE1NGS 2016 2016 JO21GO
1251 Woezik Wijchen N PE1NIB 2016 2016 JO21UT
1587 Willibrordus Gemert L PE1NIL 2016 2016 JO21UN
1167 Jan Wandelaar Zeewolde E PE1NKE 2016 2016 JO22SH !
2511 Baden Powell Arnemuiden J PE1NPX 2016 JO11UM
2309 Jan Willem Friso Krimpen aan den IJssel D PE1NQV 2015 2015 JO21HV
2485 Don Bosco Beneden-Leeuwen H PE1NZJ 2016 2016 JO21SV
1738 Jeanne d'Arc groep Uden N PE1OFL 2013 2013 JO21TP
1175 Graaf Otto Groep Lochem I PE1OJZ 2016 2016 JO32ED
1934 Hasselo Hengelo (O) F PE1ORG 2016 2016 JO32JG
2393 Lisser Kaninefaten Lisse C PE1OXI 2016 2016 JO22GG
1918 Miguel Pro Raalte I PE1PBQ 2016 2015 JO32DJ
2538 van Swietengroep Vledder B PE1PDX 2016 2016 JO32CU
1670 Hank Hank K PE1POV 2014 JO21KR
1370 St Willibrord Kerkrade Kerkrade M PE1PVU 2015 2015 JO30AU
2149 Rhenova Vleuten D PE1PZU 2016 2016 JO22MC
4770 Osbornegroep Biddinghuizen E PE1RF 2016 JO22UK
1173 IJsselgroep Gorssel I PE1RIK 2016 2016 JO32CE
2281 Jan Joosten Ouddorp G PE1RNL 2016 2016 JO11XT
1585 Aarle-Rixtel Aarle-Rixtel L PE1ROK 2016 2016 JO21TM
1115 Dieren Dieren I PE1RXT 2014 JO32AB
2426 Wegelaergroep 's-Gravenhage G PE1SBR 2016 2016 JO22DC
1919 Titus Brandsma Deventer I PE1SCM 2013 2013 JO32CG
1562 Aalst-Waalre Waalre L PE2AAB 2016 2016 JO21RJ
2291 Willem de Zwijgergroep III Dordrecht H PE2DOC 2015 2013 JO21IT !
1896 Hilfertheem Hilversum E PE2GES 2016 2016 JO22NF
1590 Leonardus Helmond L PE2WGV 2016 2016 JO21TL
2541 Albaldah Haarle Haarle (O) F PE7AOT 2013 2013 JO32EI
2508 Graaf Daron Alkmaar A PE7EB 2016 2016 JO22IP
1468 St Paulus Venlo Venlo M PE9GRC 2016 2016 JO31BI !
1665 Maurice Flacard Vlijmen K PE9RIK 2016 JO21OQ
1138 Maarten van Rossum Vaassen I PG56MVR 2013 2013 JO22XG
2186 Woudlopers Zeist D PH2CV 2016 2016 JO22PC !
1872 Jan van Speyk Mijdrecht D PH4M 2015 2015 JO22KE
1143 Buys Ballot Epe/Heerde Heerde I PH6BB 2016 2016 JO32AJ
1525 Graaf Folke Bernadotte Eindhoven L PH9GFB 2016 JO21SK
2150 Ridderhof Vleuten D PH9RG 2016 2016 JO22MC
1526 Doornakkers Eindhoven L PH9Z 2016 2016 JO21SK !
2121 Agger Martini Groep Maartensdijk D PI4AMG 2016 2016 JO22OD
1862 Kantankye Amstelveen C PI4ASV 2014 2014 JO22KH
1080 de Borgergroep Joure B PI4BG 2016 2016 JO22VX
1190 Pieter Maritz Ede D PI4CQ 2016 2016 JO22TB
2285 Aroda Dordrecht H PI4DEC 2016 2016 JO21IT
2286 Christiaan de Wet Dordrecht H PI4DEC 2016 2016 JO21IT
2290 van Speijkgroep Dordrecht H PI4DEC 2014 2014 JO21IT
1641 Berkel-Enschot Berkel-Enschot K PI4DLZ 2016 2016 JO21NN
1077 BA-OW groep Beetsterzwaag B PI4EME 2016 2016 JO33AB !
1368 St Hubertus Terwinselen Kerkrade M PI4RSL 2016 2016 JO30AU !
1379 Pioniers Oude Mijnstreek Landgraaf M PI4RSL 2013 2013 JO30AV
1917 Kornet van Limburg StirumOlstWijhe Olst I PI4SDH 2016 2016 JO32BI
2276 Hartelgroep Spijkenisse G PI4SRN 2016 2015 JO21ET
1112 Schutgraaf Arnhem Arnhem I PI4TTA 2015 JO21WX
123447 Langedijk Martinus Noord-Scharwoude A PI4TX 2016 JO22JQ
2292 van Brederode Papendrecht H PI4VAD 2013 2013 J021IT
1555 Thomas More groep Prinsenbeek K PI9TP 2016 2016 JO21IO
1019 Tyltyl Mytylgroep/de Teil Amstelveen C 2015 JO22KH
1094 Anne de Guigne Arnhem I 2013 JO22WA
1598 Berlicum Berlicum N 2013 JO21QQ
1619 Bladel Bladel L 2016 JO21OI
2385 Bodegraven Bodegraven C 2016 JO22IB
1372 de Landgraaf Brunssum M 2015 JO20XW
1388 Bunde Bunde M 2015 JO20UV
1887 Arrowe-groepen Bussum E 2016 JO22NG
1760 Texel Den Burg A 2016 JO23JB
1150 Flevo-Scouts Dronten E 2016 JO22UM
1528 St Frans Eindhoven L 2016 JO21SK
1540 Johannes Vianney Eindhoven L 2016 JO21RL
1783 Mercury Enkhuizen A 2014 JO22PQ
1952 't Volbert Enschede F 2016 JO32LF
1552 Lambertus Etten-Leur K 2013 JO21HN
1417 Don Bosco Lindenheuvel Geleen M 2013 JO20VX
2474 Gaol Geulle M 2015 2016 JO20UW
2240 Frans Naereboutgroep Goes J 2016 JO11WM
1930 Stoevelaargroep Goor F 2014 2016 JO32GF
1826 Brigitta Haarlem C 2014 JO22HJ
1069 Caspar di Robles Harlingen B 2013 JO23RE
1348 Nieuw Einde Heerlen M 2016 JO20XW
1591 Brouwhuis Helmond L 2016 JO21UL
1935 St Christoffelgroep Hengelo (O) F 2016 JO32JG
1377 H. de Montfort Hoensbroek M 2015 JO20XV
2111 Hiawatha Hoevelaken D 2016 JO22RE
1053 Hoogeveen Hoogeveen B 2014 2015 JO32FR
1664 Mgr Bekkersgroep Kaatsheuvel K 2013 JO21MQ
2212 de Valkeniers Koudekerke J 2014 JO11SL
1072 Schout-bij-nacht Doorman Leeuwarden B 2016 JO23VF
1157 John F Kennedy-groep Lelystad E 2014 JO22RM
1420 St Salvius Limbricht M 2013 JO21WA
2129 Clifford Reichert Lopik D 2015 2016 JO21LX
1386 Amby Maastricht M 2014 JO20UU
1395 Lord Baden-Powell Maastricht M 2013 JO20TU
1398 Titus Brandsma Maastricht M 2016 JO20UU
1438 Jeanne d'Arc Maria Hoop M 2013 JO21XC
1412 St Jozefgroep Meerssen M 2015 JO20VV
1057 Meppel Meppel B 2013 JO32CQ
1234 Traianus Nijmegen N 2013 JO21WT
1544 Panta Rhei Nuenen L 2013 JO21SL
1673 Mariagroep Oosterhout Oosterhout (NB) K 2013 JO21KP
2061 St Joris Ridderkerk Ridderkerk G 2014 JO21HV
2441 Gordon Rijswijk (ZH) G 2013 JO22DA
1707 Baden-Powell Roosendaal J 2016 JO21FM
1708 Prinses Irene Roosendaal J 2015 JO21FM
1706 St Jan Roosendaal J 2015 JO21FM
2034 Prinses Irene Groep 45 Rotterdam G 2014 JO21GW
2072 the Rangers Rotterdam Rotterdam G 2014 JO21GV
1200 de Valleigroep Scherpenzeel (Gld) D 2014 JO22RC
2088 Tono-groep Schiedam G 2015 2016 JO21EW
1357 St Lucia Simpelveld M 2016 JO20XT
2124 Hopman Masselman Groep Soest D 2013 JO22PD
1546 Mgr Bekkersgroep Son en Breugel L 2013 JO21RM
1721 the Challenge Tilburg K 2016 JO21MN
1428 Don Bosco Ulestraten M 2015 JO20VV
1427 St Tarcisius Urmond M 2016 JO20VX
2176 Willem de Zwijger Utrecht D 2016 JO22NC
1465 Manresa Venlo M 2015 JO31CI
2084 Allart van Heemstede Vlaardingen G 2013 JO21EW
2449 St Maarten/Hildegard Voorburg G 2015 2016 JO22EB
2371 Kimball O'Hara groep Voorschoten C 2015 JO22FD
1980 Admiraal Kruysgroep I Vriezenveen F 2015 2016 JO32HJ
2349 St Jan Wateringen G 2014 2016 JO22DA
1454 St Rumoldus Weert M 2015 2016 JO21UG
1338 St Vitusgroep Winschoten B 2015 JO33MD
1849 the Buffalo's Zandvoort C 2013 2016 JO22GJ
1288 St Oswaldusgroep Zeddam I 2013 JO31DV
3939 Discovery Zwaag A 2014 2016 JO22MP
2000 de IJsselgroep Zwolle F 2014 2015 JO32BL
Mobiele equipe Ad J PA1ADG 2016
Mobiele equipe Eric C PA1EJ 2016
Mobiele equipe Martin A PA1OZU 2015
Mobiele equipe Lute B PA2LB 2016
Mobiele equipe Paul C PA3DFR 2016
Mobiele equipe Jaap G PA3EKI 2016
Mobiele equipe Ron L PA3FAT 2015
Mobiele equipe Sander I PA4SB 2016
Mobiele equipe Henk K PA5Q 2016
Mobiele equipe Paul B PA5UL 2016
Mobiele equipe Bram J PB1RAM 2016
Mobiele equipe Lou G PD0SAY 2015
Mobiele equipe Henk G PD0SBO 2016
Mobiele equipe Willo G PD1AEE 2015
Mobiele equipe Hjørdis O PD1HL 2016
Mobiele equipe Ronald L PD1RJV 2015
Mobiele equipe Maarten O PD7ML 2016
Mobiele equipe Alexander E PE1JLB 2016
Mobiele equipe Remko I PE1MEW 2015
Mobiele equipe Eric L PE1MIX 2015
Mobiele equipe Con D PE1OOM 2015
Mobiele equipe Frans A PE1PRB 2015
Mobiele equipe Michiel I PE1SCM 2016
Mobiele equipe Edwin K PE5ENJ 2016
Mobiele equipe Arno N PF5A 2016
Mobiele equipe Maarten H PG1N 2016
Mobiele equipe Olav K PH0T 2016
CAMRAS / Radiotelescoop Dwingeloo B PI9CAM 2016 JO32ET